savu miega rutīnu
Mēs varam ietekmēt, cikos ejam gulēt. Ja katru dienu ejam gulēt un mostamies vienā laikā, tad būs vieglāk no rītiem pamosties un iespējams nebūs nepieciešams modinātājs. Tomēr, ja mūs ilgstoši moka bezmiegs, ieteicams vērsties pie ārsta.
kā mēs runājam ar sevi un par sevi
Mēs spējam pārstāt sevi lamāt, kad izdarām ko muļķīgu vai kļūdāmies. Mēs varam kontrolēt to, kā mēs pret sevi attiecamies citu klātbūtnē.
kam mēs sekojam sociālajos tīklos
Ja kāds konts, kam seko kaitina vai liek justies mazvērtīgam, mēs drīkstam tam atsekot. Mēs arī drīkstam neatbildēt uz nekonstruktīviem komentāriem.
ko mēs ēdam un kā izskatāmies
Lai gan katram ir savas neveselīgās ēdiena vājības, tās ir iespējams kontrolēt. Mēs esam spējīgi regulēt savu ķermeņa masu. Protams, tas brīžiem ir ļoti ilgs process, bet tas ir iespējams. Kopti cilvēki ir skaisti un mēs spējam ietekmēt savu izskatu rūpējoties par sevi.
kā mēs izturamies pret citiem
Ja uzvedamies nepieņemami, tas ir tāpēc, ka sev atļaujam to. Jebkuram cilvēkam esot intensīvās emocijās ir grūti kontrolēt savu uzvedību, bet mums ir izvēle meklēt palīdzību, ja netiekam galā ar savām emocijām paši.
kā mēs rīkojamies pēc piedzīvotas neveiksmes
Vai mēs padodamies, vai arī analizējam savas neveiksmes, labojam kļūdas un mēģinām vēlreiz. Arī apstāties ir mūsu izvēle.